Домаћи ликер од кајсије 0.5л

Шифра производа: LKS
1.200,00 RSD
Опис производа

Манастирски ликер од кајсије препознатљив је по својој јаркој наранџастој боји, интезивном укусу и мирису зреле кајсије. Природна својства каше од кајсије су у потпуности сачувана.

 

 

У процесу производње ликера Манастир Жича има имплементиран HACCP  систем. Производња се обавља у складу са захтевима  HACCP,  ДПП  и ДХП, као и према  упутству Министарства пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде од 2011. године.

Погледајте и...

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Домаћи џем од шипурка (350г)

450,00 RSD

Домаћи џем од шипурка кремасте текстуре припремљен по традиционалној манастирској рецептури, при чему су сва лековита својства ове биљке сачувана.

Стаклена амбалажа 350г

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Траварица ракија (500мл)

1.200,00 RSD

Ракија произведена из дестилата воћа гајемпг и однегованог на имању манастира Жиче. Дестилат је обогаћен мацератима ароматичних биљака: нане, жалфије, вријеска, клеке, камилице, босиљка, хајдучке траве, мајчине душице.

 

Стаклена амбалажа од 500мл.

 

Алк. 42% vol

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сок од купине 0,2л

220,00 RSD

Домаћи сок од купине, у стакленој амбалажи од 200мл. Произведено у Манастиру Жичи, од домаћих купина. Без адитива и конзерванса.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Купиново вино

750,00 RSD

Купиново вино је десертно воћно вино заслађено грожђаним шећером.

Стаклена амбалажа 0.75л

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сапун са ружом

250,00 RSD

Ручно рађени

 

Састав: кокосово уље, рицинусово уље, сунцокретово уље, палмина маст, натријум хидроксид, дестилована вода, арома руже

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Шаран из манастирског рибњака

0,00 RSD
Информације о цени и достави шарана из манастира Жиче за Београд можете пронаћи на следећем линку:
 
 
 

 

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сок од крушке и јабуке 0,2л

220,00 RSD

Домаћи сок од крушке и јабуке, у стакленој амбалажи од 200мл. Произведено у Манастиру Жичи, од крушки и јабука узгајаних у манастирском воћњаку.

Без адитива, конзерванса и шећера.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сок од брескве и јабуке 0,72л

440,00 RSD

Домаћи сок од брескве и јабуке, у стакленој амбалажи од 720мл. Произведено у Манастиру Жича, од домаћих бресвки и јабука.

Без адитива, конзерванса и шећера.

 

 

Ново
  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Балзам за усне манастира Ормилије

1.200,00 RSD

Балзам за усне у футроли од бамбуса.

Најфиније маслиново уље раног рода зелених маслина чини да овај јединствени балзам, осим сто негује и штити усне, има лековито дејство и доприноси сузбијању кожних проблема.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Хидролат багрема, 50мл

400,00 RSD

Током процеса дестилације у коме се добијају етарска уља, хидролат (цветна водица) се издваја кондензацијом, као нуспродукт тог процеса. Будући да садржи многобројне ароматичне и лековите биљне супстанце, његово дејство врло је слично етарском уљу, што га чини изузетно вредним терапијским средством.

 

Производи: Манастир Светог Стефана, Горње Жапско, Врање