Сок од крушке и јабуке 0,2л

Шифра производа: SKJ1
220,00 RSD
Опис производа

Домаћи сок од крушке и јабуке, у стакленој амбалажи од 200мл. Произведено у Манастиру Жичи, од крушки и јабука узгајаних у манастирском воћњаку.

Без адитива, конзерванса и шећера.

У оквиру Манастирског комплекса засађено је воће на више од 7 ха земље. У воћњаку су заступљене следеће воћне врсте: јабука, бресква, крушка, вишња, трешња, кајсија, шљива, лешник, винова лоза, рибизла и аронија. У манастирској башти, поред производње у пластеницима, на отвореном простору гаји се разно поврће на површини од око 1 хектара.
Развијена је и производња воћних сокова који се производе цеђењем воћа, без додатака воде и шећера. То су сок од јабуке, јабуке и крушке, јабуке и брескве и јабуке и шаргарепе. Производе се и воћни нектари од купине, малине и кајсије.

 

У процесу производње сокова Манастир Жича има имплементиран HACCP систем. Производња се обавља у складу са захтевима HACCP, ДПП и ДХП, као и према упутству Министарства пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде од 2011. године.

 

 

Погледајте и...

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сок од брескве и јабуке 0,72л

440,00 RSD

Домаћи сок од брескве и јабуке, у стакленој амбалажи од 720мл. Произведено у Манастиру Жича, од домаћих бресвки и јабука.

Без адитива, конзерванса и шећера.

 

 

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Ракија од грожђа

750,00 RSD

Ракија од грожђа је ракија произведена из дестилата грожђа сорте мускат хамбург гајеног и однегованог на имању манастира Жиче.

 

Стаклена амбалажа 500мл

 

ВОЛ 41%

Ново
  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Слатко од вишње

500,00 RSD
Теглица 250г
 
  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Ликер од зелених ораха 0.5л

1.200,00 RSD

Ликер од плодова зеленог ораха са манастирског имања, ароматичног укуса, са примесама ваниле, цимета, мускатног ораха, кафе и поморанџе.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Траварица ракија (500мл)

1.200,00 RSD

Ракија произведена из дестилата воћа гајемпг и однегованог на имању манастира Жиче. Дестилат је обогаћен мацератима ароматичних биљака: нане, жалфије, вријеска, клеке, камилице, босиљка, хајдучке траве, мајчине душице.

 

Стаклена амбалажа од 500мл.

 

Алк. 42% vol

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Тинктура гинеко-комплекс, 50мл

600,00 RSD

Препоручује се за: цисте на јајницима, миоме на материцi, нередовнe менструалнe циклусe, синдром полицистичних јајника.

 

Не препоручује се код: трудноће, дојења алергије на полен или било који састојак препарата.

 

Састав: етанолно-водени екстракт хербе вирка (Аlhemillae herba), корена омана (Inulae radix), цвета невена (Calendulae flos), цвета хајдучице (Millefolii flos), хербе беле мртве коприве (Lamii albi herba), листа жалфије (Salviae folium), листа дивље малине (Rubi idaei folium).

 

Производи: Манастир Светог Стефана, Горње Жапско, Врање

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Ликер од руже 0.5л

1.200,00 RSD

Ликер од руже је направљен од латица старих сорта ружа са манастирског имања. Пиће опојног мирисa и укусa, бeз вeштaчких бoja и мирисa.

 

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Купиново вино

750,00 RSD

Купиново вино је десертно воћно вино заслађено грожђаним шећером.

Стаклена амбалажа 0.75л

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сапун са наном

250,00 RSD

Ручно рађени

 

Састав: кокосово уље, рицинусово уље, сунцокретово уље, палмина маст, натријум хидроксид, дестилована вода, етарско уље нане.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

СТЕФАЛАЗ мелем, 15г

1.000,00 RSD

Мелем делује повољно код: псоријазе, упале зглобова, проширених вена, реуме, херпес зостера, коњуктивитиса, гангрене, декубитуса, синузитиса, бронхитиса, проблематичне коже склоне бубуљицама, ожиљака, бора, храпаве, суве и испуцале коже. Опрез код опекотина, само мање, површинске опекотине, неговати путем облога.

 

Производи: Манастир Ћелија Пиперска