Домаћи ликер од ароније 0.5л

Шифра производа: LAR
1.200,00 RSD
Опис производа

Манастирски ликер од домаћег матичног сока ароније, добијеног хладним цеђењем ароније са манастирског имања је савршено здрав ликер без шећера. Препознатљив по својој рубин црвеној боји и интезивном мирису и укусу, одличан је за конзумацију пре јела, као аперитив или уз црну кафу.

 

 

У процесу производње ликера Манастир Жича има имплементиран HACCP  систем. Производња се обавља у складу са захтевима  HACCP,  ДПП  и ДХП, као и према  упутству Министарства пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде од 2011. године.

Погледајте и...

Ново
  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Хранљива крема манастира Ормилије

3.400,00 RSD

Хранљива крема са најфинијим маслиновим уљем раног рода зелених маслина, ноћним цветом и екстрактом морских алги

Паковање од 60мл.

Најфиније маслиново уље раног рода зелених маслина (αγουρέλαιο) и уље аргана са уљем ноћног цвета и екстракт морских алги појачавају живост и густину коже, доприносе превенцији бора и активно делују хранећи и обнављајући природну мембрану коже.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Мелем за негу осетљиве и оштећене коже

500,00 RSD

Састав: пчелињи восак, прополис, маслиново уље, етерично уље, лековите биљке (кантарион, невен, лаванда, смиље, камилица).

 

Запремина: 50мл

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сок од јабуке 0,72л

400,00 RSD

Домаћи сок од јабуке, у стакленој амбалажи од 720мл. Произведено у Манастиру Жичи, од јабука узгајаних у манастирском воћњаку.

Без адитива, конзерванса и шећера.

 

 

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сок од шаргарепе и јабуке 0,72л

440,00 RSD

Домаћи сок од шаргарепе и јабуке, у стакленој амбалажи од 0.72л. Произведено у Манастиру Жичи, од домаћих шаргарепа и јабука узгајаних у манастирском воћњаку.

Без адитива, конзерванса и шећера.

 

 

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Ракија од грожђа

750,00 RSD

Ракија од грожђа је ракија произведена из дестилата грожђа сорте мускат хамбург гајеног и однегованог на имању манастира Жиче.

 

Стаклена амбалажа 500мл

 

ВОЛ 41%

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Ликер од зелених ораха 0.5л

1.200,00 RSD

Ликер од плодова зеленог ораха са манастирског имања, ароматичног укуса, са примесама ваниле, цимета, мускатног ораха, кафе и поморанџе.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Крема за негу коже

500,00 RSD

Састав: подлога за креме, кантарионово уље, лавандино уље, уље од невена, етерично уље, бадемово уље, дестилована вода.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Домаћи џем од шипурка (350г)

450,00 RSD

Домаћи џем од шипурка кремасте текстуре припремљен по традиционалној манастирској рецептури, при чему су сва лековита својства ове биљке сачувана.

Стаклена амбалажа 350г

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Литургијско вино

280,00 RSD

Литургијско вино се прави од најбољег грожђа из манастирских винограда који окружују Жичу.

  • Убаци у корпу
  • Убаци у листу жеља

Сапун са наном

250,00 RSD

Ручно рађени

 

Састав: кокосово уље, рицинусово уље, сунцокретово уље, палмина маст, натријум хидроксид, дестилована вода, етарско уље нане.